4/12

Ürünlerimizde objeler ve renk tonları farklılık gösterebilir. Özellikle istediğiniz renkler için Siparişinizi verdikten sonra, sipariş kodunuz ile beraber Instagram adresinden iletişime geçiniz.


Yeni ürünlerimizden haberdar olmak için ; 
Instagram da 
@butix.home  sayfasını takip etmeyi unutmayınız...

Ürün Adı;

   Ohmmm

Ürün Satış Kodu ;

     butixhome-c-0004

Bitkinin Özellikleri ;
Bitkimiz şoklanmış canlı yosundur. Farklı renkleri mevcuttur. Herhangi bir bakım uygulaması gerektirmediği gibi sulama, ilaçlama, gübreleme ve toprak ihtiyacı yoktur. Havada ki nemli ortamdan beslenerek canlı kalmaya devam etmektedir. Havada bulunan kötü kokuyu da yok etmeye yardımcı olmaktadır. Toz ve böcek çekmezler. Işığa ihtiyaç duymazlar. Uzun yıllar canlı kalması için güneşten, fazla ısıdan ve rüzgardan uzak tutulmalıdır. Oda sıcaklığı yeterlidir.

Ürünün Özellikleri ; 

Cam fanus içerisine Yosun + Ağaç kabuğu + Deniz aksesuarları ve vb. aksesuarlar kullanılarak oluşturulan Mumlu tasarım objesi. Bitkimiz Şoklanmiş canli yosundur.

12x15 h:22 cm olan Yoga yapan kadın figürlü Ahşap tabanlık üzerine  tasarlanan ürünümüzdür. içerisindeki mum Yandığı zaman bitkiye zarar vermeyecek şekilde yerleştirilmiştir. Mum vazosu 95 cc li Kokulu mumdur. Tercihen koku ve Renk değişimi yapılabilir. (Kahve, Portakal, Fresh, Lavanta, Yasemin, Sandal, Hanımeli) Mum Renk (Şeffaf, kırmızı, mavi, Sarı, Pembe) ve Koku tercihinizi instagramdan belirtiniz.

 (instagram: @butix.home)

Stok Adeti ;

 Son kalan --> 5 adet 

Ürünün Kargoya Teslim Süresi ;

2 ile 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir.

Ürün Satış Fiyatı :

120 TL ( Şubat 2021)