8/12

Ürünlerimizde objeler ve renk tonları farklılık gösterebilir. Özellikle istediğiniz renkler için Siparişinizi verdikten sonra, sipariş kodunuz ile beraber Instagram adresinden iletişime geçiniz.


Yeni ürünlerimizden haberdar olmak için ; 
Instagram da 
@butix.home  sayfasını takip etmeyi unutmayınız...

Ürün Adı;

    Minnaklar-1(4 küçük+ 1 büyük)

Ürün Satış Kodu ;

     butixhome-c-0008

Bitkinin Özellikleri ;
Bitkimiz şoklanmış canlı yosundur. Farklı renkleri mevcuttur. Herhangi bir bakım uygulaması gerektirmediği gibi sulama, ilaçlama, gübreleme ve toprak ihtiyacı yoktur. Havada ki nemli ortamdan beslenerek canlı kalmaya devam etmektedir. Havada bulunan kötü kokuyu da yok etmeye yardımcı olmaktadır. Toz ve böcek çekmezler. Işığa ihtiyaç duymazlar. Uzun yıllar canlı kalması için güneşten, fazla ısıdan ve rüzgardan uzak tutulmalıdır. Oda sıcaklığı yeterlidir.

Ürünün Özellikleri ; 

4 küçük + 1 büyük üründen oluşan küçük mum setidir. küçükler buzdolabı kapağına takılabilir.

 

Mika fanus içerisine Yosun + Ağaç kabuğu + Deniz aksesuarları ve vb. aksesuarlar kullanılarak oluşturulan Mumlu tasarım objesi. Bitkimiz Şoklanmiş canli yosundur.

5x5 cm  1. kalite mika saksı içine tasarlanan ürünümüzdür.  Mum vazosu içindeki Mum Kokulu mumdur. Tercihen koku ve Renk değişimi yapılabilir. (Kahve, Portakal, Fresh, Lavanta, Yasemin, Sandal, Hanımeli) Mum Renk (Şeffaf, kırmızı, mavi, Sarı, Pembe) ve Koku tercihinizi instagramdan belirtiniz.  (instagram: @butix.home)

Stok Adeti ;

 Son kalan --> 3 adet 

Ürünün Kargoya Teslim Süresi ;

2 ile 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir.

Ürün Satış Fiyatı :

70 TL (5 li set  fiyatıdır)( Şubat 2021)