12/21

Ürünlerimizde objeler ve renk tonları farklılık gösterebilir. Özellikle istediğiniz renkler için Siparişinizi verdikten sonra, sipariş kodunuz ile beraber Instagram adresinden iletişime geçiniz.


Yeni ürünlerimizden haberdar olmak için ; 
Instagram da 
@butix.home  sayfasını takip etmeyi unutmayınız...

Ürün Adı;

    Şebekliğin Zamanı

Ürün Satış Kodu ;

     butixhome-b-0012

Bitkinin Özellikleri ;
Bitkimiz şoklanmış canlı yosundur. Farklı renkleri mevcuttur. Herhangi bir bakım uygulaması gerektirmediği gibi sulama, ilaçlama, gübreleme ve toprak ihtiyacı yoktur. Havada ki nemli ortamdan beslenerek canlı kalmaya devam etmektedir. Havada bulunan kötü kokuyu da yok etmeye yardımcı olmaktadır. Toz ve böcek çekmezler. Işığa ihtiyaç duymazlar. Uzun yıllar canlı kalması için güneşten, fazla ısıdan ve rüzgardan uzak tutulmalıdır. Oda sıcaklığı yeterlidir.

Ürünün Özellikleri ; 

15 x20 cm Ahşap Derin tablo altlık olarak  kullanılarak Şoklanmış yosun ile tasarlanan  üründür. ön ve arkadan da tasarım oluşturularak 3 boyutlu tasarım oluşturulmuştur. Kendi resimlerini mail atın, onları ekleyelim. Çerçevenin Kahverengi, Siyah ve Beyaz olarak 3 rengi vardır. Aksesuar Maymun yerine Bebek veya farklı bir aksesuarda kullanabiliriz.

Stok Adeti ;

 Son kalan --> 3 adet

Ürünün Kargoya Teslim Süresi ;

2 ile 5 iş günü içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir.

Ürün Satış Fiyatı :

115 TL ( Şubat 2021)